WIELECKI & EFEBO / Wirydarz CK

28.06.2019r. / godz. 21:00
Wirydarz CK
Wstęp wolny

Miki Wielecki i Senhor Efebo dwóch muzyków nie od dawna związanych ze sceną klubową. Ich odwieczną misją jest prezentowanie publiczności szeroko rozumianej muzyki tropikalnej która w ostatnim czasie napływa do europy coraz szerszymi kanałami. Połączenie elektroniki i instrumentów perkusyjnych to ich język którym będą się z wami komunikować.

Miki Wielecki ukończył Iberystykę w Warszawie pracą o rumbie kubańskiej. Grę na instrumentach perkusyjnych studiował w Byhoojskollen (Dania) a także na w Hawanie, gdzie przebywał w latach 1999-2000 oraz 2002. Jest współzałożycielem orkiestry salsowej Calle Sol, z którą koncertuje do dziś. Od wielu lat współpracuje z Antoniną Krzysztoń (folk), Los Payos (flamenco), Magdą Navarrete i Noche de Boleros (muzyka latynoska). Jest założycielem i liderem grupy perkusyjnej Ritmodelia.

Senor Efebo jest miłośnikiem kultury afrykańskiej i latynoamerykańskiej. Zainteresowania te dokładnie odzwierciedla wykonywana przez niego muzyka. Funk, soul, jazz, hip-hop i reggae urozmaica instrumentami perkusyjnymi. Gra w różnych klubach w Polsce, współpracując między innymi z polskimi kolektywami Soul Service, Break da Funk, Uratujmy Afrobeat.

Miki Wielecki – perkusja
Senor Efebo – DJ

Aby przybliżyć wam co kryje się pod hasłem muzyka tropików sprawdźcie linki poniżej:
https://www.mixcloud.com/Senhor_Efebo/brasil-70-s/
https://www.mixcloud.com/Senhor_Efebo/esto-es-boogaloo/

Data
28.06.2019 21:00
Miejsce
Wirydarz Centrum Kultury w Lublinie
Bilety
wstęp wolny