Weiss Live/Margański [PR 3]/Piotr Figiel Live & Dj Set

Szklarnia, Centrum Kultury w Lublinie oraz Sonic Phenomena

WEISS

Największy zadzior polskiej klubowej elektroniki. Pierwszy bezkompromisowy LP „Starter” wydał jako Elektrische.TV
Przez to podzielił scenę min. z Venetian Snares, Vitalic, Neil Landstrumm, Darkstar (Warp Rec), Lone, Lapalux, Oszibarack ..
Eksperymentator i ideolog. Od niedawna współpracuje z firmą D16 Audio. Prócz tworzenia bezkompromisowej, trudnej do sklasyfikowania tanecznej elektroniki, ustanowił gatunek „Ultradance” – przemielony metal z lat 90ych. Współautor soundtracku filmu „Ixjana” braci Skolimowskich oraz „Satan Spa” Piotra Kielara. Autor alternatywnego soundtracku do „La Antena” na zlecenie Planete+ Doc Film Fest 2013

Margański [PR Trójka / Potrójne Pasmo Przenoszenia – Program 3 Polskiego Radia

DJ i dziennikarz muzyczny Programu Trzeciego Polskiego Radia. W autorskiej audycji Potrójne Pasmo Przenoszenia (sobota, godz. 00.00) prezentuje muzykę wyrastającą z jazzu i elektroniki. Od kilkunastu lat zajmuje się także miksowaniem muzyki.
W swoich mixtejpach łączy tak skrajne gatunki jak techno, disco, jazz czy house. Przykłada wagę do „opowiadanej” historii, co skutkuje budowaniem napięcia i swoistej narracji. Stary Prozak, Sfinks 700, Stereo, Prepar, Literki, Huśtawka, Festiwal Transgresje, Festiwal Prapremier, Jazz Club Hipnoza – to kilka z wielu miejsc gdzie prezentował swoje didżejskie umiejętności. Zapatrzony w rzemiosło DJ`a Shadowa, 2 Many DJs i Carla Craiga przemyca bity tłoczone w większości polskich i światowych labeli zajmujących się muzyką elektroniczną. Jego sety i audycje mają bardzo eklektyczny i taneczny charakter.

Piotr Figiel [BLCKSTR / Prepar]

Piotr Figiel jest producentem muzyczny, DJem, i inżynierem dźwięku, promotorem muzycznym i radiowym  z Krakowa. Wcześniej znany z dwóch projektów DCM i Peter Feegle. Obecnie łączy oba projekty, występując pod prawdziwym nazwiskiem Skupia się na techno i IDM .

Od początku 2014 roku, Figiel uczestniczy w Departamencie Katowice (Katowice),  koncentrując się na doświadczeniach muzycznych i występach na żywo. Piotr Figiel wykonywane live-acty w wielu miejscach, w tym Street Art Festival i Tauron Nowa Muzyka Festival.

Bilety w cenie 15 zł dostępne na bramce w dniu wydarzenia.

Soundsystem: Ecler UMA.

kontakt do organizatora:
Rafał Wołowczyk: 796 637 410

Data
31.03.2017 22.00 - 06.00
Miejsce
Piwnice Centrum Kultury w Lublinie
Bilety
15 zł
Kasa czynna
do kupienia przed wydarzeniem u organizatora

Linki