The Feral Trees / Senhor Efebo & Papa Zura

Pomysł współpracy nad projektem The Feral Trees pojawił się wiosną 2014 roku, kiedy Grzegorz Napora, Moriah Woods, Dawid Ryski oraz Mariusz Antas zdecydowali się połączyć siły alternatywnego, akustycznego folku i mrocznego, metalowego brzmienia wynikającego z ich zainteresowań.
Moriah pochodzi z wysokich gór Kolorado (USA), więc ukształtowała ją tradycja folkowo-akustycznego grania, z kolei Grzegorz ma puławskie sludge-metalowe korzenie. Wydawałoby się, że to spotkanie nie ma racji bytu…a jest inaczej. Ta dwójka stworzyła coś niezwykle unikalnego – ich muzyka porusza, rezonuje pięknem i mroczną tajemnicą.
Zespół wystąpił w tym roku na Open’er Festival.

23:00 Senhor Efebo & Papa Zura – 7 cali na winylu / after party
Wirydarz CK
Wstęp wolny

Dwaj lubelscy winylowi szperacze zagrają mieszankę organicznych brzmień z analogowych płyt pochodzących z różnych stron świata.

Papa Zura – od połowy lat 90. ze swoimi setami DJ-skimi zwiedził kluby i festiwale w Polsce i kilkunastu innych krajach.
Od 10 lat współtworzy kolektyw Soul Service promujący muzykę funk/soul/jazz, brzmienia psychodelii lat 60. i tropikalne rytmy organizuje koncerty, wydaje płyty i współpracuje z muzykami.

Senhor Efebo – miłośnik kultury afrykańskiej i latynoamerykańskiej. DJ, perkusista. Jest jednym z założycieli batucadowej grupy Sambasim i członkiem wielu innych zespołów, a także propagatorem szeroko rozumianej muzyki tropikalnej.

Data
31.07.2015 21:00
Miejsce
Wirydarz Centrum Kultury w Lublinie
Bilety
Wstęp wolny