SOFA SOUNDS: Michał Lewicki Live Band

„SOFA SOUNDS” to cykl muzycznych spotkań w Piwnicach Centrum Kultury w Lublinie, podczas których usłyszymy premierowe koncerty w klimacie muzyki eksperymentującej m.in. z downtempo, trip hop, acid jazz, soul, indie rock, alternative pop, ambient future sound.
Nowa muzyka na żywo, nastrojowe miejsce, wyjątkowa atmosfera. Przyjdź i rozsłuchaj się wygodnie…

Michał Lewicki to warszawski producent, który na scenie zaistniał prawie dekadę temu tworząc wtedy jeszcze pod pseudonimem Maed. Od tego czasu muzyk maczał palce w kilkunastu projektach, ukrywając się pod różnymi aliasami, pokazując słuchaczom szerokie spektrum fascynacji muzycznych i chociaż nadal nie umie skupić się tylko na jednym rodzaju muzyki, jego najistotniejszym projektem jest ten solowy. Pod pełnym imieniem i nazwiskiem Michał Lewicki tworzy muzykę w ramach której miesza wonky, dub-techno, future garage a nawet broken beat. W 2015 roku do sprzedaży trafił jego debiutancki album. Płyta „Ton” zyskała sporo pozytywnej prasy wśród europejskich recenzentów i można jej było posłuchać m.in. w BBC Radio1. Jednak Lewicki-producent i Lewicki-wykonawca to dwa różne światy. Podczas, gdy w studiu jest on odpowiedzialny za każdy pojedynczy dźwięk trafiający do jego nagrań, w trakcie koncertów staje się częścią zespołu, który mimo że określony granicami utworów artysty opiera się tak naprawdę na wolności improwizacji.

Michał Lewicki – electronics
Wojciech Ziniewicz – bass & double bass
Krzysztof Banaś – percussion & drums
Kacper Peresada – keys

W pełnym składzie panowie koncertują niecałe 6 miesięcy, ale mieli już okazję supportować takie tuzy muzycznego świata jak Flying Lotus, Nosaj Thing czy rodzimy Skalpel.

Data
03.04.2016 20:00
Miejsce
Centrum Kultury w Lublinie / ul. Peowiaków 12 / Poziom -1 / Piwnice CK
Bilety
15 zł
Bilety online
https://ekobilet.pl/ck-lublin/sofa-sounds-michal-lewicki-live-band-14028/156278-bilety-na-koncert
Kasa czynna
10.00-19.00 od pn. do pt. / tel. 81 4666140 oraz na godzinę przed koncertem

Linki