SMOLIK // KEV FOX

SMOLIK // KEV FOX

Premiera Queen of Hearts EP

QUEEN OF HEARTS czyli najnowsza EP duetu SMOLIK//KEV FOX, na która składają się 4 utwory, to efekt sesji nagraniowej, która miała miejsce w lutym 2017 w legendarnym Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel. 9 marca 2017 miała miejsce Live Sesja w YouTube Space w Berlinie, podczas której artyści premierowo wykonali utwór pt.”Queen Of Hearts”, który był zapowiedzią kolejnej pełnej płyty tego znakomitego duetu.
Materiał uzupełniają dwa kolejne utwory On The Quiet i All The Saints oraz niespodzianka w postaci wersji utworu Queen Of Hearts z gościnnym udziałem Barbary Wrońskiej.

Po zakończonej trasie promującej to mini wydawnictwo muzycy zabierają się do pracy nad kolejnym, tym razem już pełnowymiarowym, albumem.

Ciekawostką jest fakt, że pracy nad EPką towarzyszyło też powstawanie filmu w technologii VR (premiera filmu miała miejsce 8 czerwca 2018).

Debiutancki album SMOLIK // KEV FOX był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Od czerwca 2017 ma status platynowej płyty.
W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii.

Bilety:

SIEDZĄCE

STOJĄCE

Data
03.03.2019 19:00
Miejsce
Sala Widowiskowa Centrum Kultury
Bilety
40 zł - stojące
65 zł - siedzące
Bilety online
https://tiny.pl/tx261
https://tiny.pl/tx26f
Kasa czynna
od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-19.00 oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem biletowanym

Linki