Pustki

Mistrzowie łączenia postrocka, avanpopu oraz innych brzmień ponownie w Lublinie z najświeższym materiałem, oraz ze znanymi i lubianymi utworami, czyli koncert zespołu Pustki.

Nazwę zespołu wzięli od przydomowej komórki, w której rozpoczęli swoją przygodę z dźwiękami. Kiedyś mówiono o nich, że grają muzykę Wschodu, ale tak naprawdę każda kolejna płyta wymyka się z ram gatunkowych. Najnowszy krążek „Safari”, który ukazał się w marcu tego roku jest tego najlepszym dowodem. Wciąż mamy do czynienia z klimatem, gdzie chwytliwa melodia gra w klasy z niebanalnym tekstem, ale pojawiają się zupełnie nowe rozwiązania muzyczne, bo oprócz charakterystycznego dla pustek brzmienia gitar, klawiszy czy sekcji rytmicznej, otrzymujemy porządną dawkę elektroniki. Produkcyjnie na „Safari” swoje piętno odcisnęli trzej producenci – Bartek Dziedzic, Adam Toczko oraz Eddie Stevens.
Teraz mówi się o nich, że nagrali płytę roku, najbardziej przebojową w dotychczasowym dorobku. Jedno jest pewne, Pustki potrafią zaskakiwać. Ich muzyka jest zderzeniem wejść i wyjść – brzmień cichych i spokojnych, przeplecionych mocnymi i efektownymi. Zachwycają, porywają, oczarowują.

Data
13.12.2015 19:00
Miejsce
Centrum Kultury w Lublinie / ul. Peowiaków 12 / Sala Widowiskowa
Bilety
35 zł siedzące
Bilety online
https://ekobilet.pl/ck-lublin/w-dniu/2015-10-24
Kasa czynna
10.00-19.00 od pn. do pt. / tel. 81 4666140 oraz na godzinę przed koncertem

Linki