Planetarium / Botanika/From Dub 2 Dub / Wirydarz CK

20.07.2019r.
godz. 21:00
Wirydarz CK
wstęp wolny

Dźwiękowa podróż poprzez najbliższe i najdalsze zakątki naszej Planety, a może i całego Ukladu Słonecznego.

Misja 02:
Botanica / live-act & DJ set

Botanica (Warszawa)

Producent i DJ ukrywający się muzycznie – nie tylko w gąszczu tropikalnej zieleni. Pomimo obecności na scenie od dłuższego czasu, jego kolejne projekty zachowują autonomię i czystość przekazu. W ramach projektu Botanica, dźwięki dzikiej natury perfekcyjnie łączy z muzyką elektroniczną, ambientem oraz muzyką house i dub techno. Do tej pory jego produkcje ukazały się nakładem MOST, Father And Son Records & Tapes oraz Neoviolence. Niedawno ukazał się jego najnowszy album „Arboretum”.

Arboretum to wyodrębniony obszar, na którym sadzi się i hoduje drzewa oraz krzewy różnych gatunków. Jest to doskonałe miejsce do odpoczynku, prowadzenia badań, ochrony oraz aklimatyzacji flory. Arboretum dźwięków to zbiór dziewięciu kompozycji, które powstały na przestrzeni trzech ostatnich lat. Brzmieniu syntezatorów poddanych komputerowej obróbce towarzyszą nagrania terenowe, które zostały zarejestrowane w Polsce, Szwecji, Hiszpanii oraz na Słowacji.

From Dub 2 Dub (Lublin)

Kolektyw łączy współczesną muzykę taneczną z inspiracjami płynącymi z industrialnej elektroniki lat 80-tych oraz podróży po Bliskim Wschodzie, Indiach i Ameryce Południowej. Dubowe pogłosy, zepsuta elektronika, bębny, etniczne śpiewy, rytm i puls świata.

Data
20.07.2019 21:00
Miejsce
Wirydarz Centrum Kultury w Lublinie
Bilety
wstęp wolny

Linki