Mikromusic

Dzień Kobiet warto spędzić w Lublinie. Zapraszamy nie tylko panie :) Na specjalnie zaaranżowanej Sali Widowiskowej Centrum Kultury w Lublinie wspólnie stworzymy niepowtarzalny „Mikro-klimat”.

Zespół Mikromusic wystąpi w pełnym składzie:

Natalia Grosiak – wokal

Dawid Korbaczyński – gitara

Robert Szydło – gitara basowa

Robert Jarmużek – piano

Adam Lepka – trąbka i instrumenty perkusyjne

Łukasz Sobolak – perkusja

Maciek Prokopowicz/Piotr Pluta (sound engineer)

MIKROMUSIC

Grupa łącząca piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniałą koncertową energię. Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej. Okazuje się, że takie pozornie różne gatunki muzyki tutaj współbrzmią nadspodziewanie spójnie. Enigmatyczny głos wokalistki – Natalii Grosiak jest prawdziwą wizytówką zespołu, który z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie.

Ta wrocławska formacja znakomicie sprawdza się podczas koncertów. Mocą swojego talentu i oryginalnych aranżacji tworzą niepowtarzalny mikro-klimat, budując szczególną więź z publicznością. Grupa została doceniona nominacją do Yacha za teledyski do utworów „Sennik” i „Oczko”.

Liderką zespołu jest Natalia Grosiak: utalentowana wokalistka, tekściarka i kompozytorka. Śpiewa zarówno jazz, jak też swobodnie porusza się w klimatach muzyki klubowej i trip hopowej. W 2006 roku reprezentowała Polskę w Melbourne na Red Bull Music Academy, co zaowocowało wieloma featuringami u zagranicznych artystów między innymi u Pascala Bideau zaśpiewała w muzyce do filmu „Grown ups”, w piosence „From women to women” na płycie Tor Cesay wydanej w Wielkiej Brytanii i Japonii, a także u Sofie Loisou, australijskiej producentki. W Polsce znana jest ze współpracy między innymi z Andrzejem Smolikiem, Renatą Przemyk, Jankiem Młynarskim i L.U.C-iem.

Na swoim koncie mają pięć płyt, w tym DVD koncertowe.

Zespół ma również na swoim koncie nominację do Camerimage za teledysk do piosenki „Thank God I’m a Woman”, nominowanej obok takich wykonawców jak Depeche Mode i Coldplay.

Zespół napisał muzykę do czesko-słowackiej produkcji kinowej „Konfident” oraz do spektaklu muzycz- nego „Trzy wesołe krasnoludki” do słów Brzechwy dla Teatru Muzycznego Capitol.

Data
08.03.2015 19:00
Miejsce
Centrum Kultury w Lublinie / ul. Peowiaków 12 / Sala Widowiskowa
Bilety
przedsprzedaż: 30 zł wejściówki / 40 zł wejściówki z miejscem siedzącym | w dniu koncertu: 40 zł wejściówki / 50 zł wejściówki z miejscem siedzącym
Bilety online
https://ekobilet.pl/ck-lublin/mikromusic-8892/104073-bilety-na-koncert
Kasa czynna
10.00-19.00 od pn. do pt. / tel. 81 4666140

Linki