Fair Weather Friends | Jóga

Fair Weather Friends to jeden z najciekawszych zespołów polskiej sceny, o czym świadczą m.in. uznanie najbardziej opiniotwórczych dziennikarzy muzycznych, grono fanów w całym kraju oraz występy na największych festiwalach: Open`er, Kraków Life Festival czy Orange Warsaw. Teraz Fair Weather Friends wracają z nowymi utworami zapowiadającymi drugi długogrający album.
Premiera EP-ki „Hello Sunday“ miała miejsce w połowie września. Podczas koncertu nie zabraknie dobrze znanych fanom FWF utworów jak – „Fortune Player” czy „Fake Love”. Ich autorskie brzmienie to połączenie współczesnej elektroniki, klimatu 70 ‚soulu i funku, elektropopowych melodii i punkowej wręcz energii.
JÓGA to z kolei ulubieńcy młodszej części publiczności, którzy skradli serca fanów swoją niespotykaną muzyczną wrażliwością. Trio ma za sobą niezwykle udane lato – premierę EP-ki „Hero” oraz jej promocję podczas występów na największych festiwalach: Open’er, OFF czy Kraków Life Festival. Warto dodać, że nowy materiał nagrywany był w legendarnym Hansa Tonstudio w Berlinie w ramach wygranej w międzynarodowym konkursie organizowanym przez Converse`a. Młodzi muzycy w niezwykły sposób łączą gitarę akustyczną z nowym elektronicznym brzmieniem, zręcznie przemycając swoje skandynawskie inspiracje. Twórczość JÓGA (nazwa zespołu pochodzi od piosenki Björk) niesie więc ze sobą tajemniczość, rozedrganie, ale też niezwykłą, jak na młody wiek artystów, dojrzałość.
Data
02.12.2016 21:00
Miejsce
Piwnice Centrum Kultury w Lublinie
Bilety
przedsprzedaż: 20 zł / w dniu koncertu: 25 zł
Bilety online
https://www.tiketto.pl/Detale/show_event/2419405
Kasa czynna
kasa czynna: pon. - pt. w godz. 10.00-17.00 oraz na godzinę przed wydarzeniem tel.: 81 466 61 40 e-mail: kasa@ck.lublin.pl

Linki