CHØCØLATE

Lublin będzie pierwszym przystankiem mini trasy promującej debiutanckie wydawnictwo pt. „Jewelry” zespołu CHØCØLATE. Na swój premierowy koncert w rodzinnym mieście specjalnie przygotowali masę niespodzianek.

BIO:
CHØCØLATE to polsko-kanadyjski projekt indie elektroniczny pochodzący z Lublina założony w 2017 roku przez grupę przyjaciół (Victora Wisniowskiego, Marcina Pałkę, Piotra Cholewińskiego i Krzysztofa Wejmana). Ich drogi skrzyżowały się dużo wcześniej, gdy grali w indie-rockowym The Lipstick Monkeys. Później nastąpiła przerwa – Victor wyjechał zagranicę, reszta chłopców zajęła się swoimi małymi projektami muzycznymi. Mimo wszystko zwyciężyła przyjaźń i postanowili połączyć swoje siły na nowo, gdy Victor wrócił z Anglii. Ich obecne brzmienie, pomimo gitarowego debiutanckiego singla „Addicted to Your Lies” pozostawiającego szerokie pole do interpretacji, można określić jako energiczne indie z dużą domieszką elektroniki, w którym można odnaleźć inspiracje takimi zespołami jak The 1975, Disclosure, Everything Everything.

Aktualnie zespół ma na koncie EP-kę pt. „Jewelry”. Jej premiera odbyła się 3 września 2017 roku i została ciepło przyjęta przez kilka portali muzycznych. W 5-cio piosenkowym minialbumie udzielił się również Suchan – DJ oraz producent, którego remixy rozbrzmiewały na Tommorowland 2017.

Data
13.01.2018 20:00
Miejsce
Piwnice Centrum Kultury w Lublinie
Bilety
10 zł - przedsprzedaż / 15 zł - w dniu koncertu
Bilety online
https://www.tiketto.pl/Show/Description/11239
Kasa czynna
10.00-19.00 od poniedziałku do piątku oraz na godzinę przed wydarzeniem / tel. 81 4666140

Linki