Aktualności

Eclectic Garden

ECLECTIC GARDEN
Eclectic Garden to nazwa sytuacji muzycznej, której stałymi elementami są otwarta forma, przestrzeń, oraz improwizacja. W czasie tego wyjątkowego wydarzenia na jednej scenie spotykają się ze sobą artyści reprezentujący różnorodne style. Wspólnie tworzą niepowtarzalne dzieło muzyczne, którego świadkiem jest zgromadzona publiczność. Eclectic Garden to kolaż różnorodnych dźwięków, uczestnicy projektu udowodnią jak różne style i środowiska muzyczne mogą ze sobą współistnieć tworząc wyjątkową atmosferę. W tym roku w ramach weekendu Eclectic Garden na zakońćzenie Centralnego Placu zagrają:

data: 27.08.2015 r.
godzina: 21:00 <
miejsce: Wirydarz CK (Peowiaków 12)
wstęp: 10 zł

Adam Faz
Styl produkcji Adama można określić jako fuzje dubu, hip-hopu, wczesnych form dubstepu i współczesnego breakbeatu. Jego wszechstronność oraz dużo czasu spędzanego w studio wpływa na to, że wśród jego twórczości można spodziewać się wielu innowacji i oryginalnych pomysłów wychodzących poza narzucone z góry formy i style.

Warsaw All Skool Breaks
Muzyczno-graficzny kolektyw skupiający stołecznych pasjonatów i promotorów kultury breakbeat. Ich skład to solidna, wieloosobowa ekipa DJ-ska, grafficiarze łączący sztukę ulicy z profesjonalnym graphic design’em oraz grupa wziętych animatorów 3D. Wspólne doświadczenie tego zespołu pozawala na zadbanie o wysoki poziom muzyczny wydarzeń oraz ich niepowtarzalną oprawę wizualną. W Lublinie rezprezentowani będą przez:

FatAl F – Electro / Nu-Skool

Green Jesus – Mash Up / Big Beats

SeBass – Bass / Ragga

MIKRO – Shamanagurus / Lublin

Urodził się i wychował w Lublinie, ale większość swojego dorosłego życia spędził w stolicy muzyki elektronicznej – Londynie. Ma na koncie prawie 20 lat doświadczenia w miksowaniu na imprezach i w radiu oraz w organizowaniu różnych wydarzeń muzycznych w Polsce i Wielkiej Brytanii. Współpracuje również od wielu lat z ukraińską sceną drum’n’bass.
Mimo, że preferowanymi gatunkami muzycznymi były zawsze drum’n’bass i breakbeat, jego sety dj’skie zawierają rozległe spektrum elektroniki od techno, garage, breakbeat przez jungle i oldschool, aż do dubstep’u i hardcore’u. W swojej karierze był rezydentem kliku ciekawych miejscówek klubowych, m.in. kultowego lubelskiego Hadesu, a potem klubu Graffiti. W Londynie pracował dla wytwórni Botchit & Scarper i Emotif Recordings (później Studio Rockers), promował własny cykl imprez breakbeat/drum’n’bass „Bandog Grooves” i przez 2 lata był rezydentem znanej before’owni Bucks Head na Camden Town.

data: 28.08.2015 r.
godzina: 21:00 <
miejsce: Wirydarz CK (Peowiaków 12)
wstęp: 10 zł

So Flow
Na skraju trzech muzycznych światów: hip-hopu, nujazzu i alternatywy powstał projekt skupiający sześciu młodych muzyków z Krakowa o nazwie „So Flow”. Nie odrzucając tradycji, nie boją się z nią polemizować – tworzą sample starych polskich płyt. Całość spaja magnetyzujący wokal Karoliny Teernstra. W Lublinie zaprezentują koncert specjalny.

Junior Stress & Sex Machine Band
Zwieńczeniem wieczoru będzie bezprecedensowa kolaboracja funkowego Sex Machine Band wraz z czołowym wokalistą polskiej sceny raggamuffin Juniorem Stressem.

data: 29.08.2015 r.
godzina: 21:00 <
miejsce: Wirydarz CK (Peowiaków 12)
wstęp: 10 zł

Wolność Ptaków Drażni Drzewa
to zespół, który powstał w 2010 r. w Częstochowie i tworzy szeroko pojętą muzykę eksperymentalną, ocierając się o trip-hop, yass czy psychodelę.

Zetena&Adam L
Na jednej scenie wystąpią również Zetena i Adam L, jedni z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych lubelskich producentów, którzy korzystając m.in. z maszyn MPC, będą na żywo kreować niepowtarzalne i eklektyczne dzieło muzyczne.

data: 30.08.2015 r.
godzina: 21:00 <
miejsce: Wirydarz CK (Peowiaków 12)
wstęp: bezpłatny
Chill Out – eklektyczna, muzyczna sesja-niespodzianka.